Cookie beleid sc Valburg

De website van sc Valburg is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC Valburg JO12-1 17.45 - 18.45 Daan Verbruggen, Thomas de Haas, Bart van den Bosch
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 1
  • -
SC Valburg JO19-1 18.45 - 20.00 Hans Broekstra, Henrie Janssen, Erwin Fransen, André van Ginkel, Björn Helmink
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 5
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC Valburg JO7-1 17.45 - 18.45 Mike Nicolasen, Mark Selman
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • Samen met JO9-1 in de kleedkamer
SC Valburg JO9-1 17.45 - 18.45 Ronald Schouten, Sabine Schouten
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • Samen met JO7-1 in de kleedkamer

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC Valburg JO10-1JM 17.30 - 18.30 Eric Jansen, Taim Abbas
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • -
SC Valburg JO10-2JM 17.30 - 18.30 Remko Gerritsen
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • -
SC Valburg JO12-1 17.45 - 18.45 Daan Verbruggen, Thomas de Haas, Bart van den Bosch
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 1
  • -
SC Valburg JO15-1 18.30 - 19.30 Simon Winterman, Vincent Konijnenberg
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 5
  • -
SC Valburg JO19-1 18.45 - 20.00 Hans Broekstra, Henrie Janssen, Erwin Fransen, André van Ginkel, Björn Helmink
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 4
  • -
SC Valburg 1 19.30 - 21.00 Bert Willemsen, Wilbert Meeuwsen, Gera van Noordenburg, Maikel Geerlings
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 3
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC Valburg JO10-1JM 17.30 - 18.30 Eric Jansen, Taim Abbas
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 1
  • -
SC Valburg JO10-2JM 17.30 - 18.30 Remko Gerritsen
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 1
  • -
SC Valburg JO7-1 17.45 - 18.45 Mike Nicolasen, Mark Selman
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • Samen met JO9-1 in de kleedkamer
SC Valburg JO9-1 17.45 - 18.45 Ronald Schouten, Sabine Schouten
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 2
  • Samen met JO7-1 in de kleedkamer
SC Valburg JO15-1 18.30 - 20.00 Simon Winterman, Vincent Konijnenberg
  • Veld 2 (natuurgras)
  • 5
  • -
SC Valburg 1 19.30 - 21.00 Bert Willemsen, Wilbert Meeuwsen, Gera van Noordenburg, Maikel Geerlings
  • Hoofdveld (kunstgras)
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!